Justin Bieber Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İstediğiniz cevaplar burda olabilir ...

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 24
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/06/10
Lakap Lakap : Ayça
Rep Puanı Rep Puanı : 5948
Rep Gücü Rep Gücü : 0
alt

İstediğiniz cevaplar burda olabilir ... Empty
MesajKonu: İstediğiniz cevaplar burda olabilir ...   İstediğiniz cevaplar burda olabilir ... Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 2:14 pm

Justin İtiraf Etti: ''Benim Çok Kız Arkadaşım Olmadı''

El ele tutuşmuş,birbirlerine hayran hayran bakan,aşık çiftleri gördüğünde ne düşünüyorsun?
''Ah keşke benim de bir sevgilim olsa ve ben de böyle olsam'' diyorum.

16 yaşındasın ve kızlar sana bayılıyor...Kaç tane sevgilin oldu?
Benim yaşımdakilerin bir sürü kız arkadaşı olmuştur.Ben geride kaldım.Yalnızca birkaç kızdan hoşlandım ve iki,yada üç kız arkadaşım oldu
(Daha ne bekliyorsun,20 tane kız arkadaşının olmasını mı )

Gerçekten mi? Peki,sence bunun nedeni nedir?
Sanırım çok fazla ilişki yaşayan insanlardan değilim.

Yani tek nedeni bu mu?
Açık olmak gerekirse,çok hoşlandığım kızlar oldu;ama sanırım gerçekten aşık olduğum biri olmadı.Nedeni budur belki.Aslında gerçek aşkı bulmak için,her gün farklı kızlarla çıkarak farklı şeyler yapabilirim.Ama bu benim tarzım değil.Biriyle sadece çıkmış olmak için çıkacak biri değilim.Çok özel bir ilişki için bekliyorum.

Bu durumda,sana gelen çıkma tekliflerini nasıl değerlendiriyorsun?
Aşık olacak kadar beğenmediğim bir kızsa,onunla yalnızca vakit geçirmek için çıkmam üzücü olabilir.Bu durumlarda çok kibar olmaya çalışırım ve ''Üzgünüm,ama iyi arkadaş olabiliriz,'' diye yanıtlarım.Başka ne diyebilirim ki?

Çok kibarsın.Ama bu durumda,teklifte bulunan kız sana daha çok aşık olabilir..
Hiçbir kızın kalbini kırmak istemem.Böyle bir durumda ne yapacağımı pek bilemiyorum.Aslına bakarsanız,bu tarz ilişkiler için pek hazır değilim galiba.

Peki,''bayan doğru''yla karşılaşıncaonu nasıl tanıyacaksın?
Onunla karşılaşınca,tüm korkularımın ve kararsızlığımın ortadan kalkacağını umuyorum.Diğer arkadaşlarımın aşklarına bakınca görüyorum ki insan hayatının aşkıyla her an ve her yerde karşılaşabilir.Kiminle,nerede ve nasıl karşılaşıp aşık olcağımı planlayamam.Bu şekilde olur.

Justin Kimleri Beğeniyor?

Beyonce:
Bekar değil.Üstelik Jay-Z ile sonsuza dek evli kalacak gibi görünüyor.Ama Justin için umudu yitirmeyelim :/

Rihanna:[bunu bilmiyordum açıkçası ]
Justin'in büyük aşkı.Genç yakışıklımızın utangaçlığını yenerek Ri'ye çıkma teklifinde bulunduğunu biliyor muydun? Ama aldığı yanıt,tabii ki,olumsuzdu.Rihanna,Justin'i çok genç bulduğunu söyledi;üstelik eski erkek arkadaşına geri döndü.

Selena Gomez:
Eski erkek aradaşı Nick'i sık sık görmeye devam etse de,Selena tatlı Justin için hala iyi bir alternatif olabilir.
https://justinbiebertr.forum.st

İstediğiniz cevaplar burda olabilir ...
1 sayfadaki 1 sayfası